תחומי הקבוצה »

ראיון עם מיטל גלנטה – מנהלת שיקום ארצית תחום TNX

מיטל גלנטה כיום מנהלת שיקום ארצית של תחום TNX, בעלת 9 שנות ותק בקבוצת שכולו טוב- מספרת שהגיעה ל TNX –למשרה זמנית- החלפה לחל"ד כמנהלת שיקום באזור אשדוד, אשקלון וקריית גת, וכמו כולם התאהבה בקבוצה ונשארה מאז

"אני מאמינה באנשים, ביכולת שלהם לעשות שינוי, להתקדם, לממש את הפוטנציאל שלהם ולהגיע לפסגות חדשות בחיים שלהם!" מיטל גלנטה כיום מנהלת שיקום ארצית של תחום TNX, בעלת 9 שנות ותק בקבוצת שכולו טוב- מספרת שהגיעה ל TNX –למשרה זמנית- החלפה לחל"ד כמנהלת שיקום באזור אשדוד, אשקלון וקריית גת, וכמו כולם התאהבה בקבוצה ונשארה מאז J. בעבר, מיטל סייעה לנוער בסיכון ממסגרות שונות להשתלב בחיים נורמטיביים.

מה האמונות שמניעות אותך במסגרת תפקידך ולאילו מטרות את חותרת?

"אני מאמינה כי אין אדם אחד דומה לאחר ועלינו כאנשי צוות ללמוד כיצד לעבוד עם כל אחד ולסייע לכל אחד למצוא את דרכו במסע ההחלמה". לכן, במסגרת תפקידה- מיטל שואפת לקדם ולהגדיל את מגוון האפשרויות התעסוקתיות במרכז ההכשרה, בכדי שכל אחד יבחר את התעסוקה המתאימה לו גם בשוק החופשי. במקביל, היא נותנת דגש לחיזוק הקשרים הבין אישיים ובניית יחסים מקדמים ומכבדים.

אמונה נוספת מצויה בתוך המשפט "אל תחליטו עלי בלעדיי"- משפט זה מניע אותה לפעול להעלאת מספר מקבלי השירות, המעוניינים לקחת חלק פעיל בתהליך קבלת ההחלטות בתחום ובבניית המסגרת המתאימה למסע ההחלמה.

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"האפשרות שניתנת לי להציע לאנשים לעבור תהליך משמעותי ועם הרבה תקווה". במילים אחרות, למיטל יש את הזכות להיות חלק בלתי נפרד מהשינוי הן השיקומי והן התעסוקתי של מקבלי השירות.

מהי הצלחה בעיניך?

"הצלחה בעיניי היא כאשר מקבל שירות יוצר לעצמו זהות תעסוקתית חזקה וברורה שהוא גאה בה. הצלחה היא גם בחירת מטרה, התכווננות אליה והתמדה בדרך".

מה הדבר שהכי משמח אותך בעבודה?

"האינטראקציה היומיומית עם אנשי הצוות, השותפים לעשייה ומקבלי השירות. יתרה מכך, כשאני מגיעה ליעדים שאני מציבה לעצמי ומגיעה להצלחות שמשנות מציאות של אדם אחר".

מה חשוב לך בעבודה?

"ללמוד כל יום משהו חדש ולהרגיש סיפוק ומשמעות בעבודה, לראות בדרך נקודות אור ולהגדיל אותן".

מרגש! ספרי לנו דברים עלייך שלא קשורים לעבודה, מה את אוהבת לעשות בזמנך הפנוי?

"אני אוהבת לרוץ עם הילדים שלי על שפת הים, נהנית לשמוע מוזיקה בנסיעות ארוכות ולאפות ולהתנסות בהכנת מתכונים חדשים".

תודה רבה מיטל היה לנו העונג להכיר אותך לעומק ולדעת שאת נמצאת בקבוצה!

[poll]