מציינים את יום הטבעונות הבינלאומי בקבוצת שכולו טוב

עומר גינזבורג, מנהל תחום החינוך בעמותת אנימלס, הגיע לענות על כל השאלות שלכם בנושא טבעונות ובעלי חיים!

האם תהיתם וחשבתם לעצמכם מהם הזכויות של בעלי החיים- והאם יש להם בכלל זכויות????????? איך אנחנו כבני אדם יכולים לשפר את היחס שלנו לבעלי חיים? ואיזה מאכלים ניתן להכין ללא בשר בכלל?????????

עומר גינזבורג סיכם את המפגש: "כולנו מתנגדים להתעללות בבעלי חיים. אפשר היה לראות את זה לאחרונה בתגובה הציבורית הנסערת להתעללות בכלבים. אבל האם פגיעה בבעלי חיים מתקיימת רק בשולי החברה, או בהיקפים גדולים הרבה יותר? ואיך כל אחד מאיתנו יכול לעזור עצור את זה בעזרת צעדים יומיומיים ופשוטים ליישום?"

כל התשובות – בלייב המלא

#אתגר_22 : לתכנית החינמית של אנימס, שעומר הציג בהרצאה, דרכה תוכלו להתנסות בתזונה מהצומח ל- 22 יום בליווי דיאטניות קליניות, בשלנים טבעונים ועוד – לחצו כאן.

כתבות נוספות

בקבוצת שכולו טוב כולנו פועלים יחד יום יום במטרה לייצר אימפקט משמעותי ולקדם שינוי חברתי אמיתי בארץ ובעולם.
קבוצת שכולו טוב מביאה גאווה לאומית גם בימי המלחמה- בחודש שעבר, עופר כהן ואופיר פלג התארחו ביפן במטרה להציג את המודל הייחודי שפיתחנו בקבוצה ומיושם במדינות רבות בעולם.
החגים מתקרבים וכבר מגיעים אלינו בפתח הדלת. ההתרגשות בשיאה והשמחה מגיעה יחד אתה וזוהי הזדמנות נהדרת לתת את המתנה המושלמת לעובדים שלכם, ומה יותר טוב ממתנה של המותג TNX מבית קבוצת שכולו טוב מתנות החברתיות המעניקות ערך מוסף.