יום שני 25/10/2021

אפיק הכשרה חדש בקבוצת שכולו טוב!

הקורונה נתנה לנו הזדמנות לחשוב על אפיק הכשרה חדש בקבוצה, שדווקא נמצא בקפיצה בתקופה האחרונה! אז איזה אפיק שווה פתחנו, למי הוא מיועד ואיך מצטרפים?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בשנים האחרונות תחום השליחויות הפך להיות תחום פעילות משמעותי בקרב ארגונים רבים בארץ ובעולם. אנשים רבים מזמינים מוצרים ושירותים הנמצאים במרחק גאוגרפי מהם. מקצועו של השליח הפך למבוקש ונדרש והעלה את יוקרתו בתקופות של סגר בשנה האחרונה.  

תחום השליחויות בארץ טומן בחובו הזדמנויות תעסוקתיות רבות וכן היצע גבוה של עבודות עבור אנשים המחפשים תעסוקה.

בתוך כך, קם אפיק השליחים בקבוצת שכולו טוב על מנת לאפשר הזמנת משלוחים של מוצרים שיבוצעו על ידי מקבלי שירות. המשלוח יבוצע באופן רגלי, באופניים ובתחבורה ציבורית, כאשר המשלוחים יבוצעו בכל אחד מתחומי הפעילות בקבוצת שכולו טוב: קפה טוב, סיפור חוזר, TNX ו דנדשה– ולאחר התבססותו של התחום יבוצעו משלוחים גם לארגונים עסקיים 😊

היתרונות בתפקיד השליח הם רבים: תרומה ליכולות ולמיומנויות התעסוקתיות, השפעה על מצב הבריאות הפיסית והנפשית, חשיפה לעולם השליחויות, הכרה של מגוון תחומי ההכשרה התעסוקתית הקיימים בקבוצה וחשיפה לצדדים השונים של עולם הלוגיסטיקה והתפעול. 

באפיק השליחים מקבלים מגוון של הכשרות תעסוקתית, שיקומית ומיומנויות כגון עצמאות, התמצאות במרחב, התמודדות עם מספר מטלות, תקשורת בין אישית, שימוש באפליקציות ועוד.. 

כמו כן, ייבנו תפקידים של אחראי שליחים וכן תפקידים מתקדמים אחרים על מנת לפתח מסלולי קידום ופיתוח קריירה  למקבלי השירות. 

אז למי התחום מיועד?

לזכאי שירותי סל שיקום בסטטוס מפעל מוגן של משרד הבריאות, המעוניינים בהכשרה תעסוקתית בתחום השילוח ושירות הלקוחות.

רוצים לשמוע עוד?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!

כתבו עלינו בעיתון 🙂 (ידיעות אחרונות | 15.12.2020)
?האם הכתבה עניינה אותך
1
17

3 תגובות

    1. מדובר במרכז הכשרה ולכן לא מקבלים שכר אלא מלגת הכשרה 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.