יום רביעי 20/01/2021

גאים להשיק את אתר התוכן והשירותים החדש של שכולו טוב

ברור לכולנו שהמשבר הנוכחי נוגע ומשפיע על כל אורחות חיינו ומחייב אותנו לחשב מסלול מחדש, להיות יצירתיים ומלאי תקוה.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עופר כהן, מנכ”ל, קבוצת שכולו טוב

אחד האתגרים הראשונים שהביאה הקורונה עבורנו בשכולו טוב היה איך נוכל בתוך אילוצי השעה להמשיך ולפתח את יכולות נתינת השירות לכל מקבלי השירות שלנו. שאלנו איך נוכל לייצר שגרות חדשות שיאפשרו שמירה על סדר יום, המשך הכשרות ופיתוח מקצועי, המשך ליווי וסיוע של אנשי המקצוע שלנו למקבלי השירות, איך שומרים על קשר ואיך ממלאים את הזמן בתוכן ובפעולות משמעותיות.   

אנחנו גאים היום להשיק את אתר האינטרנט החדש שלנו שהוא צעד ראשון בדרך להנגשה הולכת וגדלה לתכנים, ושירותים מבית שכולו טוב לקהל מקבלי השירות שלנו.

האתר הינו גרסה ראשונה, שעלתה לאוויר אחרי 10 ימי עבודה מאומצים בתהליך אקספרס מזורז, כדי לתת מענה נוסף והוליסטי יותר, בהמשך לעבודת הצוותים בשיחות הפרטניות, קבוצות הזום והוואטסאפ שנכנסו להילוך גבוה כבר מיומו הראשון של המשבר.

מה תוכלו למצוא באתר?

האתר מחולק לחמש קטגוריות עיקריות: עולם העבודה, פנאי, שיקום והכשרה, ידע מניסיון וטיפים. בכל קטגוריה משולבים סרטוני ווידאו ומאמרים המובאים מאנשי מקצוע של הארגון כמו גם ממקבלי שירות ומשפרי שירות.

בנוסף, הרכבנו לו״ז יומי שיאפשר לכולם לקחת חלק בעשרות פעילויות המתרחשות בכל יום בארגון – משידורי ווידאו בלייב של סדנאות ונושאי הכשרה שונים, ריכוז של קבוצות זום מתחומים שונים, ומפגשי 7chairs , שיאפשרו לכל מקבל שירות להכין תוכנית יומית ולהחליט מהם התכנים שמעניינים אותו ושירצה לקחת בהם חלק.

הוספנו שאלונים, משחקי טריוויה והפעלות אינטראקטיביות, כמו גם סקרים קצרים כדי לקבל פידבק על התכנים של האתר.

וחשוב מהכל, אנחנו מזמינים כל אחד ואחת מכם להרים את הכפפה ולקחת חלק ביצירת התוכן של האתר. יש לכם נושא שהייתם רוצים להרצות או לכתוב עליו – צרו איתנו קשר ונשמח להנחות ולסייע לכם בהכנת סרטון ווידאו או מאמר שיוכלו להתפרסם באתר ולשתף מהידע שלכם גם אחרים.  

מבחינתנו זוהי רק יריית הפתיחה – אנחנו נמשיך לחשוב ולהציע דרכים חדשות להקל ולייעל את המפגשים והפעילויות, את ההכשרות והליווי הניתן בכל התחומים כך שיוכל להגיע לאוכלוסיות רבות ומגוונות ככל האפשר. אני בטוח גם שככל שנצבור ניסיון נוכל לשפר, להתמקצע ולראות כיצד ניתן להשתמש בעוד כלים טכנולוגיים שיוכלו לשפר ולקדם את כולנו.

עיתוי השקת האתר תופס אותנו לקראת פסח שעומד להיות לא פשוט ואחר עבור כולנו – בלי יכולת להתאחד עם המשפחות, אחרי תקופה ארוכה מסוגרים בבתים בתוך מציאות של חוסר וודאות. אני מזמין את כולנו ליצור קשר עם חברים, משפחה, או המלווה המקצועי, לעשות השתדלות ולנסות למלא את הפנאי שלנו בפעילות שמסבה לנו רוגע ושמחה – ולזכור שאנשי שכולו טוב עומדים לרשותכם בטלפון, בקבוצות הוואטסאפ והזום – ומהיום גם באתר האינטרנט.

חג שמח וחזרה מהירה לשגרה

?האם הכתבה עניינה אותך
1
15

3 תגובות

  1. נשמע אתר מעניין מאד וקורץ מלא עניין בכל התחומים כל הכבוד לכם אתר מרשים מאד כדאי להכנס ולצפות יש תכנים מעניינים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.