איך הסמכות תעסוקתיות יקדמו אותי בהשתלבות בשוק החופשי?

מהן הסמכות תעסוקתיות וכיצד הן מקדמות את תהליך פיתוח הקריירה? שיחה של יעל בכר ממיזם תראו אותי ועם ליבי הרפז, מתיתיהו, מנהלת ידע ופיתוח מקצועי בקבוצות שכולו טוב

מקבלי השירות פועלים לפתח קריירה בתחום המעניין אותם, אך לפעמים הם אינם בעלי ההכשרות וההסמכות המקצועיות המתאימות על מנת להשתלב בעבודות אלו. ההסמכות התעסוקתיות שמספקת קבוצת שכולו טוב, באות לענות על צורך זה!  מהן הסמכות תעסוקתיות? כיצד הן משפיעות על תהליכי פיתוח קריירה? איזה מיומנויות ניתן ללמוד ולחזק באמצעותן? ומה האפשרויות השונות הקיימות בנושא? יעל בכר מנהלת מיזם תראו אותי נפגשה לשיחה פתוחה עם ליבי הרפז מתיתיהו, מנהלת ידע ופיתוח מקצועי בקבוצת שכולו טוב, על הסמכות תעסוקתיות, פיתוח קריירה, עולם העבודה ומה שבניהם..

כל התשובות בשידור הלייב! לצפייה בלייב המלא – לחצו כאן

כתבות נוספות

החגים מתקרבים וכבר מגיעים אלינו בפתח הדלת. ההתרגשות בשיאה והשמחה מגיעה יחד אתה וזוהי הזדמנות נהדרת לתת את המתנה המושלמת לעובדים שלכם, ומה יותר טוב ממתנה של המותג TNX מבית קבוצת שכולו טוב מתנות החברתיות המעניקות ערך מוסף.
רינת אביב מנהלת רשת סיפור חוזר התארחה בפודקאסט של הסופרת מיה הוד רן וסיפרה על קבוצת שכולו טוב וסיפור חוזר
מהי החשיבות של שילוב בעלי מוגבלויות בשוק העבודה? ישנם יתרונות רבים לשילוב עובדים עם מוגבלות בשוק התעסוקה. קבוצת שכולו טוב סייעה בשנים האחרונות לשילוב בעלי מוגבלויות בשוק העבודה כשכירים או עצמאיים.