מתנות חברתיות
לארגונים, חברות, עובדים ופרטיים

מותג המתנות שלנו, TNX , יאפשר לכם להעניק מתנה עם ערך. 

בכל פעם שאתם קונים אחד ממוצרינו אתם שותפים ביצירת הזדמנות להשתלבות בשוק העבודה עבור אנשים עם חסמים תעסוקתיים.  
מזמינים אתכם להעניק לעובדים, לספקים, חברים, משפחה, ולכל מי שחשוב לכם – מתנה חברתית שכייף לקבל וגם לתת! 

ממפעלי הייצור > לדוכני המכירה > למתנה מדהימה! 
תחילת המסע של ייצור מארזי המתנות של  TNX מתחיל במפעלי הייצור – אלה מפעלים שהוקמו כדי להוות מרכזי הכשרה ושיקום עבור אנשים עם מוגבלות. דרך תהליך ייצור של שוקולד, נרות, סבונים ומאות מוצרים אחרים, יכולים אנשים עם חסמים תעסוקתיים לתרגל ולרכוש כישורים שעוזרים להם להשתלב בהמשך בשוק העבודה הטבעי.
מהמפעלים יוצאים המוצרים הארוזים אל 30 דוכני מכירה הממוקמים ברחבי הארץ בקניונים ונקודות מכירה שונות. המוצרים גם ניתנים לרכישה באתר אינטרנט ייעודי המציע הזמנה וקבלה של המתנות מבלי לצאת מהבית.

כל נקודות המכירה הללו כמו גם תפעול אתר האינטרנט מהווים גם הם מסגרות שיקום והכשרה המציעים הכשרות תעסוקתיות בתחום השירות והמכירות ותפעול אתרי מכירות אונליין.

ברכישת מוצר מאחד ממפעלינו הנכם שותפים לקידום וליצירת הזדמנות תעסוקית שווה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים: 

TNX
אומרים תודה עם ערך

כיום חברות וארגונים מקטנים כגדולים מבינים כי המודעות לרכישת מתנות חברתיות עלתה הן בקרב העובדים- כלפי פנים והן כלפי הצרכנים- כלפי חוץ.

TNX  מותג המתנות החברתיות מבית שכולו טוב מאפשר לכם- ארגונים ובעלי עסקים, להעניק לעובדים מתנה עם ערך. בכל פעם שתרכשו ממגוון המוצרים של TNX – אתם מקדמים שוויון תעסוקתי לאנשים עם מוגבלויות ומעניקים הזדמנות לשילוב בשוק העבודה ובחברה.

מתנות חברתיות הן התחליף למארזי המתנות המוכרים / GIFT CARD מרשתות השיווק המוכרות, ב TNX תוכלו למצוא מארזים מגוונים עם מוצרים מפנקים ומיועדים לכל אירוע. מתנות חברתיות מעניקות לעובד תחושה שותפות בתרומה לקהילה, סיפוק וגאווה במקום העבודה, ובכך זכיתם גם בעובדים מרוצים ממקום העבודה וגם במתנה מפנקת.

המתנות החברתיות שלנו מתאימות לכל אירוע מימי הולדת, כנסים עסקיים, מתנות לראש השנה, מתנות פורים, מתנות לפסח וכל אירוע חגיגי אחר. בנוסף למארזים המפנקים שלנו, ניתן לבצע התאמות והרכבה אישית ממגוון המוצרים שלנו למתג את המתנות לפי הקונספט והמותג שלכם.

בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא מגוון מארזים ומתנות ייחודיות במחירים של החל מ 20 ₪ בלבד, עם משלוחים לכל רחבי הארץ.

TNX
הסיפור שלנו

TNX הינו מותג מתנות חברתי מבית קבוצה שכולו טוב הפועל במטרה לקדם ולשלב א.נשים עם מוגבלויות בעולם העבודה בחברה ובקהילה.

TNX מהווה מרכז הכשרה תעסוקתי עבור אנשים עם חסמים תעסוקתיים בו הם מסגלים מיומנויות עבודה שיסייעו להם לצאת לשוק החופשי. לרשת כ- 30 דוכנים בפריסה ארצית מהצפון ועד הדרום, אותם מתפעלים מתמודדי נפש – משלב האריזה, נראות הדוכן, מכירה ועד לקופה.

מאחורי מותג המתנות שלנו יש 6 מפעלים יצרניים המהווים גם הם מסגרת הכשרה תעסוקתית עבור אנשים עם מוגבלויות הן מתחום בריאות הנפש (מוגבלויות נפשיות) והן מעולם הרווחה (מוגבלויות פיזיות/ מולדות), בהם אנו מייצרים את כל המוצרים שנמכרים תחת מותג המתנות TNX.

במפעלים היצרניים שלנו אנו מייצרים מוצרי שוקולד בטעמים שונים, סבונים ומפיצי ריח, עציצים, נרות, חליטות תה, מארזי ספא, חג ועוד. כך שמשלב הייצור, האריזה, עטיפה, המכירה ועד להגעה של המוצר אליכם- מדובר במוצר חברתי כחול-לבן.

גם תוצרת מקומית ישראלית וגם חברתי- כך בוחרים לעשות טוב לכם, לעובדיכם ולקהילה.

דרך הענקת המתנות החברתיות שלנו אתם משפיעים לטובה על אנשים עם מוגבלויות,על הארגון וכמובן על עובדיכם- כי כשאתם בוחרים בקבוצת שכולו טוב, אתם בוחרים לעשות טוב לכם ולקהילה.

מתנות חברתיות
לראש השנה

מתנות חברתיות
לחנוכה

מתנות חברתיות
לפסח