העסקת אנשי עם מוגבלויות- הצלחות קשיים וטיפים

טל נויברגר - מנהל תעסוקה הנתמכת הארצי בקבוצת שכולו טוב התראיין השבוע בתכנית "מעבירים לראשון" של ליאת רגב בכאן חדשות

טל נויברגר – מנהל תעסוקה הנתמכת הארצי בקבוצת שכולו טוב התראיין השבוע בתכנית "מעבירים לראשון" של ליאת רגב בכאן חדשות.

בריאיון, טל סיפר על תהליך ההשמה של אנשים עם מוגבלויות המקבלים שירות מקבוצת שכולו טוב בשוק העבודה, הקשרים של הקבוצה עם מעסיקים שמשלבים עובדים בהצלחה, קשיים שעדיין קיימים בתהליכי ההשתלבות, והזמין מעסיקים נוספים לשתף פעולה עם שכולו טוב בכלל ולהצטרף ליריד התעסוקה הקרוב בפרט.

יריד התעסוקה הקרוב יתקיים ב04.07 במרכז הקונגרסים בחיפה ומיועד למעסיקים מאזור הצפון. היריד יאפשר למעסיקים לקבל מידע על העסקת עובדים עם מוגבלויות, לקבל טיפים לשילוב, להציע משרות ולפגוש מועמדים מתאימים! לפרטים נוספים על היריד לחצו כאן

לריאיון המלא

כתבות נוספות

רשת דנדשה מודיעה על פתיחת 2 סניפים חדשים בראשון לציון ובקריית מוצקין.הסניף בקריית מוצקין נפתח באמצע חודש דצמבר, וממוקם בשדרות גושן 29. פתיחת הסניפים מסמנת צעד חשוב בהתנעת הכלכלה הישראלית, ובחיזוק החוסן החברתי של אוכלוסיות רבות בחברה.
כתבה שהתפרסה בידיעות אחרונות ו TNET על האנשים שעשו את שנת 2023 ביניהם עופר כהן מנכ"ל קבוצת שכולו טוב מספר על השנה שהייתה, הקבוצה, המודל והחזון שלנו כקבוצה
קבוצת שכולו טוב מביאה גאווה לאומית גם בימי המלחמה- בחודש שעבר, עופר כהן ואופיר פלג התארחו ביפן במטרה להציג את המודל הייחודי שפיתחנו בקבוצה ומיושם במדינות רבות בעולם. קרן ניפון הינה ארגון חברתי יפני בעלת הכרה בינלאומית נרחבת, העוסק בחדשנות חברתית על שלל היבטיה.