יום הגיוון בקבוצת שכולו טוב

יום הגיוון בקבוצת שכולו טוב! פינטו מימון בריאיון בתכנית הבוקר פותחים יום ברשת 13

אין חכם כבעל ניסיון! לכבוד יום הגיוון, פינט מימון מנהל מערך ידע מניסיון התראיין לתכנית הבוקר “פותחים יום” ברשת 13 וסיפר על קבוצת שכולו טוב, מערך ידע מניסיון והערך שהם מעניקים לקבוצה ושיתף בסיפור האישי שלו.

פינטו מימון בתכנית פותחים יום ברשת 13

מערך ידע מניסיון בקבוצת שכולו טוב נוצר מתוך מחשבה עמוקה, שבזכות חווית ההחלמה וההתמודדות האישית של מקבלי השירות להם יש ידע וניסיון שיכול להשלים ידע מקצועי.

מקבלי השירות שלנו שנמצאים במערך ידע מניסיון שותפים לקבלת ההחלטות בקבוצה מראיונות עבודה לעובדים חדשים שנכנסו לקבוצה ועד להשתתפות בישיבות צוות במטרה להעניק את נקודת המבט שלהם מהידע והניסיון שלהם.


מידע נוסף על מערך ידע מניסיון >> לחצו כאן

קבוצת שכולו טוב > השירותים שלנו

כתבות נוספות

רשת דנדשה מודיעה על פתיחת 2 סניפים חדשים בראשון לציון ובקריית מוצקין.הסניף בקריית מוצקין נפתח באמצע חודש דצמבר, וממוקם בשדרות גושן 29. פתיחת הסניפים מסמנת צעד חשוב בהתנעת הכלכלה הישראלית, ובחיזוק החוסן החברתי של אוכלוסיות רבות בחברה.
כתבה שהתפרסה בידיעות אחרונות ו TNET על האנשים שעשו את שנת 2023 ביניהם עופר כהן מנכ"ל קבוצת שכולו טוב מספר על השנה שהייתה, הקבוצה, המודל והחזון שלנו כקבוצה
קבוצת שכולו טוב מביאה גאווה לאומית גם בימי המלחמה- בחודש שעבר, עופר כהן ואופיר פלג התארחו ביפן במטרה להציג את המודל הייחודי שפיתחנו בקבוצה ומיושם במדינות רבות בעולם. קרן ניפון הינה ארגון חברתי יפני בעלת הכרה בינלאומית נרחבת, העוסק בחדשנות חברתית על שלל היבטיה.