יום רביעי 29/09/2021

קבוצת שכולו טוב זכתה בפרס זוסמן- ג’וינט על עשייה חברתית חדשנית!

שמחים וגאים לבשר על זכיית קבוצת שכולו טוב בפרס "זוסמן-ג'וינט" היוקרתי, שמציין לשבח את העשייה החברתית-חדשנית שבקבוצה. הקבוצה זכתה בקטגוריה “מודלים חדשניים למתן שירותים חברתיים במציאות משתנה" בזכות הישגיה בזמן הקורונה 😊
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פרסי זוסמן-ג’וינט מוענקים למעלה מעשור לארגונים ועמותות בתחום פיתוח השירותים החברתיים בישראל. הפרס נחשב לפרס הגדול ביותר בעשייה החברתית בישראל, שכן עצם הזכייה בו מודה לאנשים המסייעים לקבוצות חלשות בחברה הישראלית.

אנו שמחים וגאים לבשר על זכיית קבוצת שכולו טוב בפרס “זוסמן-ג’וינט” היוקרתי שמציין לשבח את העשייה החברתית-חדשנית שבקבוצה. הקבוצה זכתה בקטגוריה “מודלים חדשניים למתן שירותים חברתיים במציאות משתנה” בזכות ההישגים שלה בזמן הקורונה, ביניהם גם הקמת אתר ALL GOOD ותפעולו.

כזכור, קבוצת שכולו טוב הוקמה מתוך חזון לתת חדשנות ותפיסת עולם אחרת לשיקום התעסוקתי החברתי לאנשים עם מוגבלויות. הקבוצה נתמכת על ידי משרד הבריאות, משרד העבודה והרווחה, משרד הבטחון ושירות בתי הסוהר.

מודל היחידה המשלבת, זוכה פרס האו”ם לשנת 2017, הוא מודל שיקומי פורץ דרך שפותח על ידי הקבוצה. מודל זה, הוא בסיס ההפעלה של הקבוצה ומוטמע בכל פעילויותיה. המודל מקדם את התפיסה ששיקום מיטבי יתרחש בסביבה המשלבת כמה אפשרויות מקדמות תעסוקה במקביל הכוללות הכשרה תעסוקתית ותרגול אותנטי של מגוון תפקידים ומשימות הרלוונטיים לעולם העבודה, עם אינטראקציות ומשמעות לקהילה ולחברה, פיתוח מיומנויות, התנסויות ולמידה.

הצוות הזוכה הוא צוות הפיתוח והשיקום המקצועי של הקבוצה. הצוות מלווה ביום יום מקבלי שירות בתהליכי שיקום תעסוקתיים וחברתיים בהתאם למודלים המקצועיים והשיקומיים של הקבוצה.

כבוד ענק ושאפו לכל הצוותים על העשייה וההצלחות. ישר כוח!

?האם הכתבה עניינה אותך
0
14

3 תגובות

  1. מהממים הייתם לאורך כל התקופה הראשונים שספקו שרות מהמם מגוון ותקשרותי. אלופים

  2. בס”ד

    וואוו איזה יופיייי!!! כאחת שמקבלת שירות משכולו טוב אני ממש מודה לכם ואומרת בלב שלם שבהחלט מגיע לכם הפרס!!! לצוות המוביל ולכל מי שנותן לנו שירות למען טובתנו האישית וקידומנו למרות תקופה מורכבת וקשה זו, ולתור חדשה בקבוצת שכולו טוב ובאתר הזה אני מעריכה מאוד ונהנית מאוד עד כה מכל הפעילויות שיש ושמחה להשתתף בהן מאוד מעניין!! ותודה ויישר כוח לעוד עשייה רבה אמן בע”ה!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.