עטיפה של תקווה

קבוצת שכולו טוב חברה לשירות בתי הסוהר בפרויקט ייחודי עבור אסירים במטרה לספק הכשרה שיקומית תעסוקתית שתסייע להם לרכוש מיומנויות הרלוונטיות לעולם העבודה ולהשתלב בהמשך בשוק העבודה הטבעי.

לפני מספר חודשים, שירות בתי הסוהר פנה לקבוצת שכולו טוב עם צורך למצוא תעסוקה לאסירים באוכלוסיית קצה- אסירים עם מוגבלויות.

קהל היעד שייכנס לפרויקט הייחודי "שוקולטופ- עטיפה של אהבה" מורכב מאסירים הנמצאים באגף טעוני פיקוח- אוכלוסייה בעלת מאפיינים מיוחדים המוכרים עם מגבלה נפשית, אשר מתקשה להתמודד עם סיטואציות שונות במאסר, ועל כן זקוקה להשגחה ולתמיכה מוגברת.

לאחר תהליך ארוך של חשיבה מעמיקה, הבנה של השירות וקהל היעד הן מהפן הביטחוני והן מהפן השיקומי, שירות בתי הסוהר בליווי מקצועי של קבוצת שכולו טוב הקים את מפעל השוקולד הראשון מסוגו בעולם המכשיר אסירים לשוק העבודה החופשי.

קבוצת שכולו טוב מספקת את הידע המקצועי, אחראית על תהליך השיקום ופיקוח על מסגרת ההכשרה עד לתום ריצוי תקופת המאסר של האסיר והשתלבותו בתוכניות המשך בקהילה.

בסוף החודש (מרץ) נקיים השקה רשמית חגיגית עם הפיקוד הבכיר של שב"ס והנהלת הקבוצה.

עבורנו זאת רק ההתחלה, בימים אלו אנו כבר עובדים על מודלים נוספים באגפים ובבתי סוהר אחרים שיספקו שיקום תעסוקתי לאסירים בדרך לחזרתם ולהשתלבותם בחברה.

בהזדמנות זאת אנו רוצים להודות לצוות קורינט שסייע בליווי המקצועי ולמיזם ENTER שעיצב את הלוגו למפעל החדש ובימים אלו את החומרים השיווקיים של המיזם????

כתבות נוספות

אירוע פתיחת השנה של קבוצת שכולו טוב בסימן #זו__השנה_שלי התקיים השבוע באווניו והגיעו אליו כ- 3000 מקבלי שירות! אנחנו עדיין מתאוששים, מקווים שנהניתם!
החגים מתקרבים וכבר מגיעים אלינו בפתח הדלת. ההתרגשות בשיאה והשמחה מגיעה יחד אתה וזוהי הזדמנות נהדרת לתת את המתנה המושלמת לעובדים שלכם, ומה יותר טוב ממתנה של המותג TNX מבית קבוצת שכולו טוב מתנות החברתיות המעניקות ערך מוסף.
חברות, ארגונים ובעלי עסקים, אם אתם מחפשים מתנות לעובדים בכמויות גדולות הכוללות מיתוג ייחודי עבורכם- הגעתם למקום הנכון.