מתנות לחג לעובדים

החגים מתקרבים וכבר מגיעים אלינו בפתח הדלת. ההתרגשות בשיאה והשמחה מגיעה יחד אתה וזוהי הזדמנות נהדרת לתת את המתנה המושלמת לעובדים שלכם, ומה יותר טוב ממתנה של המותג TNX מבית קבוצת שכולו טוב מתנות החברתיות המעניקות ערך מוסף.

כל חברה מחפשת לשדר חמימות, הערכה והכרת ערך לצוותיה, והמתנות החגיגיות והחברתיות בחגים, הפכו לכלי יעיל בהקניית חיוך ושמחה ללב. המותג החברתי TNX מספקת מתנות חברתיות לעסקים, ארגונים וחברות עבור העובדים וכוללות מארזי שקולדים, יין, וויסקי, מוצרי ספא, פיצוחים ועוד.

כדי למצוא את המתנה המושלמת, חשוב להכיר את העובדים והאווירה של הארגון- אם האווירה במקום העבודה היא קלילה וכייפית וכוללת עובדים צעירים- מארז וויסקי או בירה ופיצוחים לגמריי יעבוד! גילאי העובדים שונה ומורכב מהמון רבדים? אין על מארז שוקולדים ויין שלכולם יתאים. בקיצור- ב TNX תוכלו למצוא מארזים שיתאימו לכווולם.

אם מדובר על מתנת יום הולדת, מעבר לערך החברתי ש TNX מביאה, אחת האפשרויות המוצלחות היא לבחור במתנה פרקטית ושימושית, שתעזור לעובד בעבודתו היומיומית או יעניק לו תענוג וכיף. לדוגמה, אם ידוע כי העובד אוהב לשתות תה, אפשר לבחור בערכת תה איכותית הכוללת חליטת תה ובקבוק זכוכית לשתייה,  אם הוא אוהב לטייל- יין ושוקולדים יעשו לו את הפיקניק הבא.  מתנה כזו עם ערך כפול גורמת לעובד להעריך אף יותר את מקום העבודה.

עוד דרך מוצלחת היא לבחור במתנה אישית וייחודית הכוללת מיתוג אישי- פד לעכבר ממותג/ בקבוק שתייה ואפילו תמונה. בנוסף, ניתן לשלב את המתנה בכל מארז שתבחרו ממארז ספא מפנק שכולל נרות ריחניים ועד למארז EXTRA מתיקות שכולל שוקולדים מכל הטעמים.

מעבר לרכישת מתנות חברתיות לעובדים, אתם לא רק נותנים מתנה עם ערך מוסף – ברכישת המוצרים של מותג המתנות TNX אתם שותפים בקידום תעסוקה שווה של אנשים עם מוגבלויות! כבר שווה, לא? היכנסו לראות את המארזים והמתנות שלנו >> TNX GIFTS

כתבות נוספות

המשלחת מטוקיו הגיעה לביקור במסגרות השיקום וההכשרה של הקבוצה במטרה ללמוד ולקיים שיתופי פעולה!
בקבוצת שכולו טוב כולנו פועלים יחד יום יום במטרה לייצר אימפקט משמעותי ולקדם שינוי חברתי אמיתי בארץ ובעולם.
קבוצת שכולו טוב מביאה גאווה לאומית גם בימי המלחמה- בחודש שעבר, עופר כהן ואופיר פלג התארחו ביפן במטרה להציג את המודל הייחודי שפיתחנו בקבוצה ומיושם במדינות רבות בעולם.