שיקום והכשרה

איך מתמודדים עם פחד, האם יש דרך להפיג חרדה, איך מתמודדים עם קשיים? כל הכתבות שיעשו לכם סדר בראש ויתנו לכם כלים פרקטיים ליישום מיידי

שירות תעסוקה נתמכת הינו שירות המסייע לאנשים עם מוגבלויות להשתלב בהצלחה בעולם העבודה. בשירות תעסוקה הנתמכת מקבלי השירות זכאים לליווי החל משלבי הכנה דרך שלב חיפוש העבודה ובהמשך לאחר ההשתלבות במקום העבודה.
מפעל מוגן, מיועד לאנשים שאינם מסוגלים או מעוניינים להשתלב בשוק העבודה הטבעי באופן עצמאי ומעוניינים בהכשרה ותמיכה לצורך פיתוח קריירה ומציאת עבודה.
אם אתם מחפשים עמותה שתסייע לכם להשתלב בשוק העבודה החופשי ובקהילה, הגעתם למקום הנכון! אנחנו מבטיחים לאפשר לכם את כל מה שדרוש על מנת שתוכלו לעבור תהליך מרתק של הכשרה מותאמת אישית, ולסייע לכל מקבל שירות לבנות חיים איכותיים ומשמעותיים עבורו עם מבט אל העתיד תוך שאיפה להביא למימוש הפוטנציאל האישי של כל אחד ואחת. הצטרפו אלינו למסע משותף!
"ממחר אני מתחיל לרוץ, שבוע הבא אני מתחילה לחפש קורס שמעניין אותי..." כולנו מכירים את המשפטים האלה ויצא לנו לא פעם לדחות משימה לזמן אחר ולשכוח מקיומה. לכבוד יום המלחמה בדחיינות יעל שטרן, מאסטר ב NLP, מגיעה עם כל הדרכים להילחם בדחיית משימות
מהו מקור הביישנות, ממה מורכבת ומה ניתן לעשות כדי להיפטר ממנה? יעל שטרן עם כל התשובות בכתבה הבאה.
חמלה עצמית היא גישה בריאה ליחסים שלנו עם עצמינו שכוללת הכרה וקבלת המציאות כמו שהיא, והגברת היכולת שלנו להגיב בצורה יעילה בכל מצב נתון. בעצם זו היכולת שלנו לקבל את עצמינו כפי שאנחנו 🙂
תקווה היא חלק חיוני מהחלמתו של כל מתמודד, היא מעניקה נחמה ומקלה את ההתמודדות עם קשיים.  בואו לראות מקרוב למה התקווה חשובה עבור כל אחד ואחת מאתנו.
מהו ביטחון עצמי ולמה הוא בכלל חשוב? הכל בכתבה הבאה!
בשנים האחרונות השירות סייע להשתלבותם של למעלה מ1500 אנשים עם מוגבלות בשוק הטבעי, 97% מהם בשכר מינימום רגיל, ולמעלה ממחציתם כבר עם התמדה של למעלה משנה במקום העבודה.